Side Image
GstarCAD

Poznaj profesjonalny program CAD 2D/3D

GstarCAD to oprogramowanie do projektowania 2D/3D, które wyróżnia wieczysta licencja oraz przystępna cena. Intuicyjny interfejs, współpraca z profesjonalnymi nakładkami branżowymi oraz wysoka wydajność programu to tylko nieliczne zalety GstarCAD. Dzięki funkcjonalnym narzędziom oraz innowacyjnym funkcjom będziesz projektować szybciej i skuteczniej z formatami plików DWG/DXF. GstarCAD to oprogramowanie, które sprawdzi się zarówno początkującym, jak i doświadczonym projektantom.

Dlaczego warto?

Innowacyjne narzędzia

Korzystaj z nowych funkcji, których nie znajdziesz w innych programach (Automatyczne warstwy, Tabela powierzchni, Przyrost wartości atrybutu)

Intuicyjny interfejs

Nie trać czasu na dodatkowe szkolenia z programu – interfejs użytkownika i metoda pracy w GstarCAD są bardzo podobne do ACAD dlatego zaoszczędź swój czas i twórz więcej!

Obsługa popularnych formatów

Całkowita zgodność z formatem DWG oznacza niesamowitą wygodę. Otwieraj pliki w formacie DWG (zapisany w programie AutoCAD®) i bądź spokojny o swoje dane.

Wsparcie programistyczne

Programy w formatach LISP/ FAS/ VLX przygotowane w ACAD można bezpośrednio uruchamiać w środowisku GstarCAD.

Praca w chmurze

Ciesz się mobilnym projektowaniem! Zarządzaj, przeglądaj i udostępniaj rysunki DWG z wielu urządzeń tylko jednym kliknięciem.

Prawa autorskie

Oprogramowanie GstarCAD funkcjonuje na niezależnych prawach własności intelektualnej i opatentowanych technologiach należących do Gstarsoft Co., Ltd

Główne cechy programu GstarCAD

Wieczysta licencja

Projektuj z GstarCAD z wieczystą licencją i nie martw się koniecznością odnawiania subskrypcji.

Bloki dynamiczne

Zarządzaj bazą gotowych elementów z blokami dynamiczne w GstarCAD. Twórz różne warianty symboli elektrycznych lub hydraulicznych, wiele symboli okien, lub drzwi.

Skalowanie obiektów względem jednej osi

Korzystając z polecenia Swobodna skala będziesz mógł skalować wszystkich wybranych obiektów względem dowolnej osi. Skaluj pojedyncze obiekty (np. okrąg) lub zbiór obiektów czy nawet bloków!

Porównywanie rysunków

Porównuj stare rysunki przed wprowadzonymi zmianami z tymi, na których zostały już naniesione poprawki!

Wyodrębnianie danych

Twórz zestawienia tabelarycznych obiektów znajdujących się na rysunku. Eksportuj pożądane dane do arkusza kalkulacyjnego Excel i przekazuj je współpracownikom.